خواب راحت با دستگاه تصفیه هوای کلر-اس

دستگاه تصفیه هوای کره ای کلر-اس

یکی از نوآوری­‌هایی که در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۷ از آن رونمایی شد، یک دستگاه تصفیه هوای کره‌­ای به نام کلر-سی (Clair-S) بود که وعده خوابی دلنشین را به کاربران خود می­‌دهد. این دستگاه تصفیه هوا به لطف برخورداری از فناوری جدیدی به نام e2f عملکردی به مراتب بهتر از فیلترهای هپا در جذب ذرات معلق و آلاینده دارد.

فناوری e2f امکان جذب ذرات به اندازه یک دهم میکرون را نیز فراهم می­‌آورد. به این ترتیب با استفاده از این دستگاه جدید تصفیه هوا می­‌توان انواع مختلفی از ویروس، باکتری، مواد آلرژی­‌زا، گرده گل و نیز انواع مواد آلی فرار را جذب کرد. این دستگاه بسیار کم­مصرف بوده و صدای تولیدی آن نیز بسیار پایین (بین ۱۲ تا ۱۴ دسی بل) است.

دستگاه تصفیه هوای کلر-اس کره ای

یکی از نکات جالب در مورد دستگاه تصفیه هوای کلر-اس، وجود اسپیکر در آن است. به این ترتیب کاربر می­‌تواند با استفاده از اپلیکیشن ویژه این دستگاه که بر روی گوشی هوشمند نصب می­‌شود، اقدام به بخش موسیقی، صدای طبیعت و یا صدای برفک برای خواب بهتر کند. افزون بر این، می‌­توان از این اپلیکیشن و اسپیکر دستگاه به عنوان زنگ بیدارباش استفاده کرد.

دستگاه تصفیه هوای کلر-اس ساخت کره

پروژه تولید دستگاه تصفیه هوای کلر-اس در حال حاضر برای تامین مالی در وبسایت ایندیگوگو قرار دارد و قرار است با قیمت ۱۱۹ دلار به خریداران اولیه عرضه شود. همچنین پیش­‌بینی می­‌شود این دستگاه تا چند ماه بعد با قیمت ۲۲۹ دلار به بازارهای جهانی وارد شود.

منبع: یاهو فاینانس